Poptávkový formulář

Vytvořte si vlastní poznávací zájezd vyplněním poptávkového formuláře se svými požadavky na výlety v Jordánsku, které vás lákají. Nebo si vyberte z naší nabídky poznávacích zájezdů, které nabízíme.

Domů » Poptávkový formulář

Zájezdy a výlety v Jordánsku na míru

Zájezdy, které vám nabízíme jsou v přátelském a rodinném prostředí. Provedeme vás magickým a kouzelným Jordánskem, které má turistům co nabídnout. Mnohé výlety v Jordánsku jsou úzce spojené s prohlídkami historických měst.

Zájezd vám vyhotovíme na míru přímo pro vás, dle vašich požadavků a přání.

– Chcete je jet se svou partou lidí a přátel, se kterými chcete trávit dovolenou?

– Chcete si vybrat vlastní termín a délku zájezdu, který vám vyhovuje?

– Chcete využít služeb delegáta či cestovat sami po své ose?

– Chcete si naplánovat trasu a program sami či využít našich služeb a zkušeností? 

 Nic není problém!!! Rádi vám se vším pomůžeme. Sestavíme pro vás zájezd, který vám bude nejlépe vyhovovat. Může se jednat od luxusní zájezd se vším všudy či závislou na daný rozpočet. Vše bude ukončeno dohodou mezi klientem a cestovní kanceláří. Záleží přeci jen na vás co od svého zájezdu očekáváte.

Pošlete nám Vaše požadavky a my vám odpovíme zpět .

Poptávka

Zajímavosti v Jordánsku

Nechte se námi unést k okouzlujícím zážitkům Jordánska, kde byla stvořena historie a vzkvétaly zde dávné civilizace. Zajímavosti Jordánska jsou ovšem skryté a je třeba se za nimi vypravit.

Co dělat v Jordánsku

Zde najdete tipy co dělat v Jordánsku a kam jít, pro ztrávení dovolené v Jordánsku. V pouštním království najdete dostatek zajímavých míst a spousty aktivit, které vás v dobrém slova smyslu šokují.

Naše rodina

Jsme takříkajíc kosmopolitní rodina. Já z ČR, manžel z Jordánska, seznámili jsme se v Austrálii, kde jsme oba studovali. Chceme vám ukázat Jordánsko z jiného pohledu a ukázat vám místní kulturu a zvyklosti.