Nejlepší destinace 2019

Gratulujeme Jordánsku, jako nejlepší destinace 2019! Světově proslulý vydavatel cestovních příruček, Lonely Planet, jmenoval Jordánsko jednou z deseti nejlepších zemí k návštěvě v roce 2019. „Best in Travel 2019“.

Lonely Planet jmenovala Jordánsko v „Best in Travel 2019“ mezi top 10 nejlepší destinace 2019, které navštívit.

Jordánsko Nejlepší destinace 2019

Co Lonely Planet řekla o Jordánsku:

„Máte chuť na dobrodružství? Zde je nový recept: najděte cestu 650 km dlouhou a naplánujte si 36 dní (42 s odpočinkovými zastávkami) na výlet; vrhnout se do mravenčího údolí Rift Valley, které se po zábleskových povodních rozpadlo s kaňony a zbarvilo se zeleně; přidejte výhled na nejnižší bod na Zemi (Mrtvé moře) a biblické katastrofy (Sodoma); sezóna s divokými květinami roztroušenými nad křižáckými hrady; spojte se špetkou zdravého nezdolného jordánského optimismu a tam ho máte – Jordan Trail, nejnovější podpisový pokrm země. Buďte sbaleni a vyzkoušejte výšky a zálivy této epické cesty.“ Reference

Něco málo o Lonely Planet

Tony a Maureen je manželský pár, který se na své svatební cestě rozhodl procestovat po souši Evropu a Asii směrem do Austrálie. Trvalo to několik měsíců a těžko mohli být více zruinovaní… ale šťastní. Po tak úchvatném zážitku se rozhodli zpracovat a vytřídit své zápisky z cest. A tak vznikl první průvodce Lonely Planet. Zájem byl k jejich překvapení tak velký, že se ho nakonec rozhodli vydat knižně. Více než jen seznamem památek a historických faktů byl „praktickou kuchařkou“. Jak s minimem prostředků přežít v neznámé zemi a vidět z ní maximum.

Dnes je nakladatelství Lonely Planet celosvětově oblíbenou značkou s roční produkcí více než 120 milionů knih tištěných v 11 jazycích. Nakladatelství má dnes pobočky ve Franklinu, Melbourne, Londýně, Oaklandu, Pekingu a Dillí a pracuje pro ni přes 400 zaměstnanců a 200 autorů.

Zajímavosti v Jordánsku

Nechte se námi unést k okouzlujícím zážitkům Jordánska, kde byla stvořena historie a vzkvétaly zde dávné civilizace. Zajímavosti Jordánska jsou ovšem skryté a je třeba se za nimi vypravit.

Co dělat v Jordánsku

Zde najdete tipy co dělat v Jordánsku a kam jít, pro ztrávení dovolené v Jordánsku. V pouštním království najdete dostatek zajímavých míst a spousty aktivit, které vás v dobrém slova smyslu šokují.

Naše rodina

Jsme takříkajíc kosmopolitní rodina. Já z ČR, manžel z Jordánska, seznámili jsme se v Austrálii, kde jsme oba studovali. Chceme vám ukázat Jordánsko z jiného pohledu a ukázat vám místní kulturu a zvyklosti.

Nabídka

Máte zájem o jiný termín, délku pobytu, ubytování, chcete jet pouze se svými přáteli nebo máte jinou představu o svém zájezdu? Není problém. Vytvoříme vám nabídku zájezdu na míru přímo pro vás i s kalkulací.

Pošlete nám poptávkový formulář.

Něco o nás

Napište nám