Jóga poznávací zájezd - Jordánsko

Termín zájezdu

20.9.2019 – 27.9.2019

Odlet 06:20 Polsko, Krakow / přílet 10:00 Jordánsko, Ammán

Program:
Jóga a poznávací zájezd Jordánsko

Po příletu do Jordánska vám nabízíme pohodovou a rodinnou atmosféru. Chceme udržet osobní a individuální přístup ke každému klientovi.

To vše proto, že se snažíme držet hesla:

„Přijeď jako zákazník a odjeď jako přítel.“

Jsme rodina, ve které já (Monika) pocházím z České republiky a můj manžel (Abdul) z Jordánska. Spolupracujeme s Jordánskou CK, ale chceme provést osobně místy, kam se běžně nepodíváte.

S naší pomocí tak budete mít možnost nahlédnout do běžného života obyčejných Jordánců a nasát atmosféru míst, kterými šla historie.

01. Den Amman – Staré město

Přílet do hlavního města Jordánska Ammánu kde navštívíme Staré město. Projdeme si uličky se suvenýry a kořením, kde můžete ochutnat i místní orientální kuchyni. Ubytování v hotelu v Ammánu.

02. Den Ajloun – Jerash

Navštívíme neuvěřitelně zachovalé římské město Jerash a působivý hrad Ajloun na severu Jordánska, který byl arabskou odpovědí na křižáckou invazi. Ubytování v hotelu v Ammánu, kde nás čeká večerní jóga v hotelu.

03. Den Madaba – Mount Nebo – Castle Karak

Po cestě do města Petra se zastavíme v Madabě, která je centrem mozaikového umění, kde najdete nejstarší známou mapu na Blízkém východě. Jednu z nejznámějších náboženských lokalit Hora Nebo, z níž Mojžíš zahlédl Zemi zaslíbenou a na niž zemřel. Zde stojí klášterní kostel bohatě zdobený mozaikami a stylizovaným křížem. Dále pojedeme navštívit nejmohutnější a nejpůsobivější pomník křižácké okupace země hrad Karak. Ubytování v hotelu u Petry a večerní jóga v hotelu.

04. Den  Petra

Čeká nás celodenní prohlídka Petry, která je hlavní atrakcí Jordánska. Projdeme stezkou „Siq“ vinoucí se mezi vysokými skalami do samého srdce hory, která je vstupní branou do antického města. Na jejím konci se pro nás odhalí nezapomenutelný výhled na nejznámější z památek „Pokladnice“ a na konci celé naši cesty najdeme hrobku obřích rozměrů tzv. „Klášter“.  Ubyvotání v hotelu u Petry a večerní jóga v hotelu.

05. Den Little Petra – Wadi Rum

Po snídani se projdeme po okolí zvaném „Little Petra“, kde můžete využít pohostinnosti místní beduínů a nechat se pozvat například na šálek čaje. Poté se přesuneme do Wadi Rum, kde zakusíte atmosféru pouště na vlastní kůži. Ideální místo pro dobrodružství ve společnosti strmých horských gigantů, rudých dun a nekonečné tiché prázdnoty. Užijeme si projížďku vozem 4x4, který nás vyveze na místo, kde zažijeme romantický západ slunce s jógou v poušti. Ubytování v kempu ve Wadi Rum.

06. Den Wadi Rum – Mrtvé moře

Jóga při východu slunce s projížďkou na hřbetu velblouda je úchvatný zážitek. Po snídani se přesuneme k Mrtvému moři, nejníže položené místo na zemi. Není vhodné pro plavání, ale můžete se nechat kolébat a nadnášet hustou neobyčejně slanou vodou. Užijte si tento nezapomenutelný zážitek a využijte léčebné účinky slané vody a bahna z Mrtvého moře. Ubytování v hotelu u Mrtvého moře a večerní jóga na pláži při západu slunce.

07. Den Mrtvé moře

Celodenní relaxace u Mrtvého moře, kde budeme mít ranní i večerní lekci jógy. Ubytování v hotelu u Mrtvého moře.

08. Den Odjezd na letiště

Po snídani odjezd na letiště.

Cena poznávacího zájezdu zahrnuje:

– Ubytování 4 noci ve 3* a 2 noci v 5* hotelu a ubytování v beduínském kempu ve Wadi Rum
– Polopenze formou bufetu
– Transfery dle programu v klimatizovaném autě či autobuse
– Místní anglicky i česky mluvící průvodce
– Prohlídky a vstupy dle programu
– Jízda ve voze 4x4 a jízda na velbloudu
– Víza a letištní asistence

Cena nezahrnuje:
– Letenky a cestovní pojištění
– Příplatky za výlety a vstupy mimo sjednaný program
– Příplatky za extra služby (např. jednolůžkový pokoj, wellness, změna hotelu, obědy, aj.)

** Poznávací zájezd je zajištěn Jordánskou CK. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami CK, která zájezd organizuje.

Cena poznávacího zájezdu 1220 USD na osobu + transakční poplatek
(Naplňujeme min 11 osob pro konání tohoto zájezdu)

Pro rezervaci nebo pro další detaily k zájezdu mne kontaktujte.

Email: monika@poznej-jordansko.com

Facebook: Poznej Jordánsko

Jóga poznávací zájezd - Jordánsko

Lektorka jógy – Iva Gróffová:

https://www.ivagroffova.cz/

POWER JÓGA, VINYASA JÓGA

„Oceňuji místo v Tobě, kde dlí celý vesmír.

Oceňuji místo v Tobě, které je láskou, pravdou, světlem a mírem.

Jsi-li Ty v tomto místě v sobě, pak jedno jsme. NAMASTÉ. „

Vzdělání:

SZŠ – nutriční terapeut (dietní sestra)
ZSF OU – zdravotně sociální a geriatrická péče
KTVS-VŠB TUO – Licence aerobiku I.třídy
KTVS-VŠB TUO – Kurz jógy a její modifikace
Semináře a workshopy zaměřené na směry jógy (power jóga, vinyasa jóga, hatha jóga,      jóga pro děti, jin jóga, terapeutická jóga, relaxační a meditační techniky)

Praxe:

1998-2012 – lektorka aerobiku, spinningu
2005-doposud – lektorka jógy
Jógový pohyb se stává meditací a dech mantrou, která rozeznívá a objímá jinak roztržitou mysl a vede ji cestou jasného cíle. Uvědomění, co se odehrává v každou chvíli, v přítomný okamžik, je hluboká vnitřní proměna, která ovlivňuje na cestě k životní spokojenosti a procítění sebe sama v kontextu „vyššího“ principu. Toto není náboženství. To je pouze spirituální transformace jógové praxe.

To je jóga na podložce, ale i v životě!

Zkušenosti:

„Jóga je pro mě život a život je jóga.“

Jóga změnila můj život. Pronikám do její filozofie, stále se učím a snažím se jí žít a předávat svým klientům na hodinách. Je to pro mě veliká výzva, za kterou jsem neuvěřitelně vděčná. Velice ráda sdílím se svými klienty vše, na co jsem při józe přišla, co jsem si na svém těle, mysli i duši vyzkoušela. Děkuji za tuto možnost.

Služby:

lektorka jógy, poradenství v oblasti psychosomatiky a alternativních směrů,      výživové poradenství, reflexní terapie, průvodce k osobní změně, výklad karet

Zajímavosti v Jordánsku

Nechte se námi unést k okouzlujícím zážitkům Jordánska, kde byla stvořena historie a vzkvétaly zde dávné civilizace. Zajímavosti Jordánska jsou ovšem skryté a je třeba se za nimi vypravit.

Co dělat v Jordánsku

Zde najdete tipy co dělat v Jordánsku a kam jít, pro ztrávení dovolené v Jordánsku. V pouštním království najdete dostatek zajímavých míst a spousty aktivit, které vás v dobrém slova smyslu šokují.

Naše rodina

Jsme takříkajíc kosmopolitní rodina. Já z ČR, manžel z Jordánska, seznámili jsme se v Austrálii, kde jsme oba studovali. Chceme vám ukázat Jordánsko z jiného pohledu a ukázat vám místní kulturu a zvyklosti.

Zájezd do Jordánska

Máte zájem o jiný termín, délku pobytu, ubytování, chcete jet pouze se svými přáteli nebo máte jinou představu o svém zájezdu? Není problém. Vytvoříme vám nabídku zájezdu na míru přímo pro vás i s kalkulací.

Pošlete nám poptávkový formulář.

Jordánsko zájezd

Napište nám