Zábava a dobrodružství

Zábava a dobrodružství v Jordánsku. Je zde spousty míst, kde zažijete dobrodružství od horolezectví, létání balonem, potápění, šnorchlování nebo skoky padákem.

Domů » Co dělat » Zábava a dobrodružství

Zábava a dobrodružství – aktivity ve městě Wadi Rum

Hory ve Wadi Rum jsou považovány za jedno z nejlepších míst k praxi lezení ve světě, které horolezci mnoho let znají. v posledních letech zde poskytují možnost létání balónem nebo skoky z letadla a další aktivity.
Wadi Rum se také nazývá údolí Měsíce kvůli podobnosti terénu a je vhodným místem pro dobrodružnou turistiku přes Safari se speciálními (4x4) vozy nebo malými čtyřkolkami, jízdy na hřbetech velbloudů či arabských koních.
Wadi Rum má řadu kempů kde pořádají také koncerty a představení. Beduínská grilovaná večeře nabízí zejména Zarb, který se peče pod půdou a je považován za jedno z nejlepších.

Turistika v koridoru Wadi Mujib

Ve Wadi Mujib se musíte opravdu připravit na dobrodružství této oblasti, kde potřebujete mít lepší dovednosti v horolezectví skrze několika stop. Výlet se liší v závislosti na délce a obtížnosti trati a čase potřebný k ukončení úzké cesty, pak znovu stoupat dokud nepřijdete na konec trasy unavení ale úžaslí, jelikož trasa končí odhalením vodopádu, který má výšku převážně 20 metrů. Návštěvníci obdrží dokladem o tvrdých cestách a jsou také opatřeny pasterizací pro přežití a návštěvníci se mohou jít dolů na jih směrem k Wadi Finan utábořit na noc v přírodní rezervaci, která obsahuje vzácné druhy pouštní divoké zvěře. Také je čeká večeře s beduíny.

Události

Zde najdete veškeré novinky, právě nabízené zájezdy do Jordánska a události. Vše co se právě děje a může vás zajímat.

8 denní poznávací zájezd

Termín zájezdu 12.10. - 19.10.2019 Odlet z Prahy 12:35 / přílet do Jordánska, Ammán 17:35 Program poznávacího zájezdu do Jordánska: Po příletu do Jordánska vám nabízíme pohodovou a rodinnou atmosféru. Naplňujeme zájezd do Jordánska vždy max počtem 14 osob, abychom...

5 denní poznávací zájezd

Termíny zájezdů 30.08. - 03.09.2019 25.10 - 29.10.2019 Odlet z Polska, Krakow 06:20 / přílet do Jordánska, Ammán 11:00 zpáteční let odlet z Jordánska, Ammán 18:00 / přílet do Prahy 21:00 Program poznávacího zájezdu do Jordánska: Po příletu do Jordánska vám nabízíme...

Jóga poznávací zájezd – Jordánsko

Termín zájezdu 20.9.2019 – 27.9.2019 Odlet 06:20 Polsko, Krakow / přílet 10:00 Jordánsko, Ammán Program:Jóga a poznávací zájezd Jordánsko Po příletu do Jordánska vám nabízíme pohodovou a rodinnou atmosféru. Chceme udržet osobní a individuální přístup ke každému...