Léčebné procedury

Léčebné procedury, slaná oda či zábaly Mrtvého moře, které léčí kožní nemoci, celulitidu a také povzbuzuje krevní oběh. Nebo horké prameny v Hamamat Maain vodopády.

Domů » Co dělat » Léčebné procedury

Světově proslulé zdravotní střediska a lázně u Mrtvého moře

Jsou nejlepším místem v regionu nabízející přirozené ošetření péče o pleť a pokožku. Tato zařízení se opírají o jedinečnou krásu a přirozené léčebné prvky Mrtvého moře. Poskytují ideální prostředí pro léčebné procedury od antistresové terapie, lázeňské masáže a bahenní zábaly až po ultrazvukovou terapii, galvanickou terapii, mikrovlnnou terapii, kryoterapii a hydroterapii.

Mrtvé moře má ve vzduchu jedinečný obsah kyslíku. Přírodní léčebná síla Mrtvého moře, která se nachází v našem moderně vybaveném léčebném centru, se používá k léčbě kožních onemocnění a poruch kloubů. Bahno z Mrtvého moře je bohaté na soli a minerály, jako jsou sloučeniny hořčíku a křemíku, a bahno je absorbuje z vody samo. Vyživuje pokožku a pomáhá stimulovat krevní oběh.

Voda v Mrtvém moři má 29% obsahu soli a minerálů, což je nejvyšší ze všech moří. Zvláště vysokou koncentrací vápníku, hořčíku (antialergický účinek), bromu (relaxačního účinku) a asfaltu, díky čemuž je kůže více citlivá na světlo a má také protizánětlivý účinek.

Hojivá síla vzduchu je spojena s jeho jedinečným obsahem a speciální atmosférickou vrstvou. Tato vrstva je vytvořena díky vysoké rychlosti odpařování způsobené vysokými teplotami po celý rok, nízkou vlhkostí a vysokým atmosférickým tlakem. Vysoce čistý a suchý vzduch je nejbohatší ve světě na kyslík.

Co vidět na Hammamat Maain

Na tomto místě horkých pramenů a vodopádu se nyní nachází moderní lázeňské středisko, které nabízí celou řadu lázeňských služeb. Pro ne-hosty je možný pouze denní poplatek za vstup do komplexu.

Hlavní vodopád, který se táhne nad útes pod areálem, se pohybuje v rozmezí teplot od 40 ° do 60 ° C (104-140 ° F). Toto je nejoblíbenější místo a je často plné rodin a mladých lidí, kteří se těší na vodách, v oděvu od plnohodnotných županů po moderní západní plavky. Návštěvníci by měli respektovat tradiční koupající se a nechat nejstrmější bikiny doma. K dispozici jsou horké bazény a několik menších vodopádů.

Asi 6 km po odbočení za Hammamat Maain je impozantní Al Megheirat dolmen pole, se stovkami dolmens (prehistorických komorních hrobek) roztroušených po několika svazích.

Události

Zde najdete veškeré novinky, právě nabízené zájezdy do Jordánska a události. Vše co se právě děje a může vás zajímat.

8 denní poznávací zájezd

Termín zájezdu 12.10. - 19.10.2019 Odlet z Prahy 12:35 / přílet do Jordánska, Ammán 17:35 Program poznávacího zájezdu do Jordánska: Po příletu do Jordánska vám nabízíme pohodovou a rodinnou atmosféru. Naplňujeme zájezd do Jordánska vždy max počtem 14 osob, abychom...

5 denní poznávací zájezd

Termíny zájezdů 30.08. - 03.09.2019 25.10 - 29.10.2019 Odlet z Polska, Krakow 06:20 / přílet do Jordánska, Ammán 11:00 zpáteční let odlet z Jordánska, Ammán 18:00 / přílet do Prahy 21:00 Program poznávacího zájezdu do Jordánska: Po příletu do Jordánska vám nabízíme...

Jóga poznávací zájezd – Jordánsko

Termín zájezdu 20.9.2019 – 27.9.2019 Odlet 06:20 Polsko, Krakow / přílet 10:00 Jordánsko, Ammán Program:Jóga a poznávací zájezd Jordánsko Po příletu do Jordánska vám nabízíme pohodovou a rodinnou atmosféru. Chceme udržet osobní a individuální přístup ke každému...