Komfort a relaxace

Komfort a relaxace vám zde chybět nebude. Nechte se hýčkat a dopřejte si zábal z přírodního bahna Mrtvého moře nebo využijte bazény, sauny či turecké lázně. Ale také skutečnou chuťovkou jsou horké prameny Hamamat Maain vodopády.

Domů » Co dělat » Komfort a relaxace

Wellness

Je možné mít jedinečný zážitek z odpočinku během dovolené u Mrtvého moře, které je nejnižším bodem na světě a kde je čistý vzduch s obsahem kyslíku o 8 procent více než normální. Mořská voda je 10x slanější než jiné moře, bude vás nadnášet, léčit a zároveň možná trochu pálit. Zanechá na vaší pokožce jemný mastný film a příjemný pocit z toho, že jste pro sebe udělali něco dobrého.

Jedinečné léčivé vlastnosti bahna z Mrtvého moře.

Bahno podporuje prokrvení, aktivuje látkovou výměnu a zvyšuje mikro cirkulaci v tkáních. Zábal není vhodný pro přecitlivělou pokožku, protože štípe. Nanáší se teplý až horký a způsobuje důkladné prohřátí a uvolnění svalů, vyčištění pokožky a dodání minerálů (hořčík, draslík, vápník, brom, zinek a sodík) do celého těla prostřednictvím krevních kapilár.

Indikace: lupenka, akné, ekzémy a lišeje, zmírnění bolestí u revmatismu a jiných bolestí kloubů, na tzv. tenisové lokty, bolesti svalů, šlach nebo páteře, hojení pooperačních stavů, ran a jizev, strie, celulitida – zpevňuje pokožku (jedna aplikace však nestačí), hloubkové čistění, napětí a zjemnění pokožky, relaxační a regenerační účinky

Kontraindikace: virová onemocnění, zánětlivá onemocnění svalů či kloubů, kožní infekce, otevřené rány, přecitlivělá pokožka, vysoký krevní tlak, těhotenství, kardiovaskulární problémy, při hyperfunkci štítné žlázy.

Relaxaci v hotelech zahrnuje západní a východní terapie pro úplnou relaxaci. Nezapomeňte také na vodopády, horké prameny a obzvláště vhodné i pro relaxaci v Hamamat Maain vodopády v blízkosti Madaby, kde voda má teplotu 40 – 60°C. Romantické noci provázejí hlasovými a krajinnými vodopády tekoucími z vrcholu hory. Můžete využít tradiční horké lázně a luxusní hotely pro ubytování nebo relaxační zážitek.

Krásnou písečnou pláž a slunce, kde je čistá modrá voda, najdete na břehu Rudého moře. Klíčové místo ideální pro odpočinek po skončení cesty Jordánem.

Události

Zde najdete veškeré novinky, právě nabízené zájezdy do Jordánska a události. Vše co se právě děje a může vás zajímat.

8 denní poznávací zájezd

Termín zájezdu 12.10. - 19.10.2019 Odlet z Prahy 12:35 / přílet do Jordánska, Ammán 17:35 Program poznávacího zájezdu do Jordánska: Po příletu do Jordánska vám nabízíme pohodovou a rodinnou atmosféru. Naplňujeme zájezd do Jordánska vždy max počtem 14 osob, abychom...

5 denní poznávací zájezd

Termíny zájezdů 30.08. - 03.09.2019 25.10 - 29.10.2019 Odlet z Polska, Krakow 06:20 / přílet do Jordánska, Ammán 11:00 zpáteční let odlet z Jordánska, Ammán 18:00 / přílet do Prahy 21:00 Program poznávacího zájezdu do Jordánska: Po příletu do Jordánska vám nabízíme...

Jóga poznávací zájezd – Jordánsko

Termín zájezdu 20.9.2019 – 27.9.2019 Odlet 06:20 Polsko, Krakow / přílet 10:00 Jordánsko, Ammán Program:Jóga a poznávací zájezd Jordánsko Po příletu do Jordánska vám nabízíme pohodovou a rodinnou atmosféru. Chceme udržet osobní a individuální přístup ke každému...